11-45 ФК „Любомирка” – ФК „Клевань - 1”  1-3

13-00 ФК „ Городище ” – „Коливань” 1-2

14-15 „Зеніт” – „Оріон” 1-0

В півфіналі – дві клеванських команди

Святковий уїк-енд визначив півфінальні пари І зимової відкритої першості Рівненського району з футболу 2010 року.

У грі ФК „Олександрія” – „Альянс” (Біла Криниця) у першому таймі команди довго придивлялися одна до одної, а також боролися з доволі слизьким полем. Влучний удар футболісти Олександрії завдали в другому таймі, коли поступово перехопили ініціативу. М’яч, який приніс олександрійцям путівку до півфіналу забив Сергій Парепа.

Дуже змістовна і цікава гра відбулася між командами ФК „Любомирка” та ФК „Клевань-1”. Чемпіони району 2009 року досить відчутно змінили склад, і, можливо, це і стало причиною невдалої гри. Коли у другому таймі команда першої ліги ФК „Клевань-1” забила другий м’яч, гра набрала жорсткого характеру, тоді й провели свій гол любомирці. Але відразу клеванці встановили остаточний рахунок – 3:1 і стали другими півфіналістами.

Чемпіони області ФСТ „Колос” футболісти „Коливані” (Клевань) мали незначну перевагу протягом всієї гри з ФК „Городище”. За рахунку 2:0 на користь „Коливані” влучного удару зі штрафного завдав Андрій Мазур, але це не допомогло футболістам з Городища. Далі боротьбу продовжать клеванці.

Остання гра розпочалася з голу вже на 1 хвилині у виконанні футболістів „Зеніта” (Шубків) у ворота грабівського „Оріона”. Так сталося, що гол, який забив Олександр Поштовий залишився єдиним у цікавому і безкомпромісному матчі.

Отже, у суботу, 13 березня, в півфіналах І відкритої зимової першості Рівненського району зустрінуться:

12.00. ФК „Олександрія” – ФК „Клевань-1”   2-3

13.15. „Коливань” (Клевань-2) – „Зеніт” (Шубків) 1-1 (3-4)